LADOR Wonder Tear Hydratační Vlasový Olej 250 ml

419.00 

Jedná se o hydratační vlasový olej světoznámé korejské značky, který při pravidelném používání posiluje vlasové kořínky, obnovuje rovnováhu hydrolipidů, činí vlasy hedvábné, hladké a lesklé, přispívá ke zvýšení objemu vlasů. Olej hraje důležitou roli při zachování přirozené síly a krásy vlasů.

Skladem


Hydratační vlasový olej

LADOR Wonder Tear

Velikost: 250 ml


Jedná se o hydratační vlasový olej světoznámé korejské značky, který při pravidelném používání posiluje vlasové kořínky, obnovuje rovnováhu hydrolipidů, činí vlasy hedvábné, hladké a lesklé, přispívá ke zvýšení objemu vlasů. Olej hraje důležitou roli při zachování přirozené síly a krásy vlasů. Složky obsažené v oleji navíc chrání vlasy před škodlivými environmentálními faktory, které přepalují vlasy v důsledku stylingových nebo barvicích a zesvětlovacích prostředků. Složky v LADOR Wonder Hair Oil jsou 100% přírodní oleje, jako je olivový, moringový, makadamiový, slunečnicový, marulový, kaméliový, avokádový a arganový olej. Vyživují, pruží a osvěžují vlasy již po prvním použití. Použití tohoto oleje se doporučuje především lidem, kteří mají křehké a lámavé vlasy, protože je olej posílí a konečky se přestanou třepit.


Použití


Způsob použití je velmi jednoduchý, stačí olej nanést na umyté a vysušené vlasy, nechat působit cca 2-4 minuty a následně dokončit styling.

There are no reviews yet.

Be the first to review “LADOR Wonder Tear Hydratační Vlasový Olej 250 ml”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *