MISS ECO – Přírodní eko kosmetika

MISS ECO, jako součást oddělení s kosmetickými a hygienickými přípravky, představuje novou nabídku přírodní kosmetiky nejznámějších značek uznávaných nejen v EU, ale rozšířila svou nabídku io nejkvalitnější asijské kosmetické značky, jde o výrobky zaregistrované v CPNP dle platné legislativy řádně uvedeno na stránce ECAS.

Prezentujeme jen nejúčinnější značky, které mají být součástí budování portfolia charakteristických vlastností, aby našim zákazníkům zajistit jen zdravou a bezpečnou kosmetiku při nejvýhodnějších cenách.

Obchod MISS ECO zahrnuje alespoň několik desítek výrobků z barevné kosmetiky (na make-up), výrobků péče o pleť, vlasů a celého těla až po sérum na podporu řas či obočí.

Certifikovaná o vysoké kvalitě kosmetika je „podrobena důkladným dermatologickým testem“ a je založena na „jedinečných recepturách“. Celá řada výrobků byl vytvořen na základě „nejmodernějších kosmetických trendů ve světě“ a kosmetika je „inspirovaná přírodou“. U nás najdete jen spolehlivé výrobky nezávisle potvrzeno vědeckým výzkumem ve skutečnosti také „netestovaných na zvířatech“!

Je to nejen efektivní ale i zdravotně vhodná kosmetika, která podporuje regenerační procesy v obnově buněk, ale je také prodávána v nejnižších možných cenách, neboť pochází přímo od výrobců známých značek.

Ověřeno našimi zákazníky! Děkujeme!

BEZPLATNÁ ZÁSILKA

v případě platby předem

Platba dobírkou

při převzetí zboží

14 dní

na vrácení

Otevřeno celý den

8:00 – 21:00

@ SLEDUJTE NÁS NA INSTAGRAMU