Růstové-sérum-Nanolash-Miss-Eco

Nejúčinnější a 100% spolehlivé sérum na rychlý růst řas! – Nanolash

Nejlepším přírodním sérem na růst řas pro delší, tmavší a silnější řasy, které si zaslouží uznání je Nanolash. Je velmi oblíbeným, ověřeným sérem na řasy v USA a od nedávná jsme se stali jeho distributorem v rámci EU. Jsme Českou společností zaměřenou na jedinečné přírodní a ekologické kosmetické výrobky s přiznanými certifikáty a ochrannými známkami.

Nanolash může používat každý, kdo by chtěl zlepšit stav svých řas, aniž by při tom trpěl nějakými vedlejšími účinky.

Růstové sérum Nanolash má všechny potřebné certifikáty, obsahuje ověřené přírodní složky, je naprosto bezpečné, bez vedlejších účinků a je navíc mimořádně účinné. Jako odborníci v oblasti farmacie, rozhodně doporučujeme používání klinicky testované růstové sérum Nanolash!“

[/vc_column]

O PRODUKTU

Růstové sérum Nanolash je produkt, efektivně podporující růst řas. Obsahuje množství složek, zodpovědných za stimulaci vlasových kořínků k jejich efektivnějšímu fungování. Zvýšená účinnost má za následek výrazné prodloužení a zahuštění řas. Růstové sérum Nanolash je účinné, což potvrdily i mnohé klinické testy a průzkumy. Růstové sérum Nanolash neobsahuje parabeny, umělá barviva, atd. Produkt je průhledný, bez vůně a má polotekutou konzistenci. Navíc je jeho aplikace, díky tenkému aplikátoru, neuvěřitelně jednoduchá. Lesklé, stříbrné písmena na tubě dodávají exkluzivní vzhled. Elegantní balení v černé matné barvě obsahuje 3 ml produktu, což stačí na 6 měsíců pravidelného používání.

Každé balení je dodatečně baleno v průhledném celofánu, jenž zaručuje originalitu produktu.

Nanolash sérum na řasy:

– prodlužuje a posiluje řasy

– podporuje růst nových řas

– působí obdivuhodně rychle

– je bez vedlejších účinků

– snadno a bez námahy se aplikuje

– dodáváno s šikovným a přesným aplikátorem

– je zabaleno v zapečetěné, lepenkové krabici z hygienických důvodů

– zapečetěné balení svědčí o originalitě výrobku

 

Růstové sérum Nanolash – složení

Tento produkt byl vytvořen na přírodním základě, obsahuje výtažky z rostlin, především z květů a ovoce. Aktivní substance jako zvlhčující extrakty pomerančového květu, manga a přesličky jsou zodpovědné za růst vašich řas. Každá složka sérum Nanolash je zaručeně bezpečná, což znamená, že nezpůsobuje podráždění ani alergické reakce. Ba co víc, produkt mohou používat i lidé s kontaktními čočkami nebo citlivou pletí.

Používání:

Růstové sérum Nanolash by mělo být používáno pouze jednou denně na čistou a suchou pokožku. Pro získání nejlepších výsledků aplikujte Nanolash na horní linii řas před spaním. Nanolash se vstřebá do dvou minut, aniž by zanechal mastný nebo lepkavý film na víčku. První výsledky se dají pozorovat již po prvních dnech používání.

Díky léčivé síle Nanolash získáte nejen krásné dlouhé zdravé řasy, ale Vaše řasy budou i vhodně vyživené.

Sérum není testováno na zvířatech!

Doporučují ho farmaceuti a známé osobnosti.

100% přírodní a bezpečné, bez nežádoucích vedlejších účinků.

Vhodné pro každodenní použití, i pro ty nejcitlivější oči.

Author

test test