Jak se v zimě správně malovat a pečovat o svou pleť?

Nejpraktičtější, Nejúčinnější, Nejkvalitnější kosmetika V ZIMĚ

Spolu s příchodem zimy a chladného vzduchu neměníme pouze šatník. To není jen změna lehké bundy na teplou péřovou bundu. Změny jsou nutné i v našich kosmetikách. Překvapena? Neměli byste být! Je to přirozené. Naše pokožka je stejně citlivá na povětrnostní podmínky a měli byste se o ni starat i v podzimní a zimní sezóně. Nejvyšší čas odpočinout si od silného makeupu – vítr jej stejně zničí a pokožka je i tak dostatečně vystavena chladu, který nezlepšuje její stav.

 

Představujeme 3 kosmetiky, které si v této sezoně zamilujete!

Nejlepší zimní krémy pro každý typ plet jsou v zimě základním produktem a měly by se nalézt v každé kosmetičce. I když nemáte suchou pokožku, studený vzduch má opravdu silný vliv na každé stav pokožky. Přiměřená péče o obličej a tělo

Vám zajistí zářivý vzhled i v nejchladnějších dnech. Stojí za to pořídit si klasický tlustý krém na obličej, který můžeš použít večer před spaním – díky silné vrstvě bude pokožka celou noc hydratovaná a odolnější vůči chladu během dne. Pokud máš citlivou nebo suchou pokožku, měla bys aplikovat rovněž krém před aplikací podkladu, make-upu, pudru – před tím, než opustíš dům. Díky tomu bude pokožka v nejmenší míře vystavená vysušení pokožky, podráždění a zarudnutí.

Vybrali jsme pro Vás to nejlepší z aktuální nabídky krémů vhodných na zimu, jež opravdu fungují.

Krém BB/CC místo podkladu

Podklady, dokonce i nejlehčí, bohužel nemají na pokožku dobrý vliv. Zejména v zimním období je nutné tomu věnovat pozornost. Naše rada? Pokud nejdete na večírek a nepotřebujete silný make-up, doporučujeme odložit podklad na několik měsíců a přejít na jemné krémy BB nebo CC. Podklady příliš zatěžují Vaší pokožku a mnoho z nich v kombinaci s chladem vytváří na obličeji „skořápku“. Podklad často vysouší a nutí Vás, k neustálým opravám po celý den. Nedoporučujeme! Pokud jednak plánujete večerní party – zvolte jemný podklad, všechny případné nedostatky můžete skrýt pomocí korektoru nebo báz, které se přizpůsobují barvě pleti.

Vybrali jsme pro Vás to nejlepší z aktuální nabídky BB krémů vhodných na zimu, jež opravdu fungují.

Barevný lesk na try

Ještě do nedávna jsme milovali kapalné pomádky, které pak vysychaly a stávaly se matné. A nyní? Opravdu nás moc nelákají. Ve většině případů přípravek usychal na rtech a následně na mnoha místech praskal, díky čemuž jsme museli neustále opravovat make-up. Když už jsme našli pomádku, která neměla takový problém, samo malování ústy bylo pro mnohé z nás velkou výzvou. Ústa namalovaná tímto výrobkem musí být perfektně obrýsované, bez čmouh po bocích a rovněž zdůrazňovat přirozený tvar rtů. Pokud se naznáš dobře na technikách make-upu – nedoporučujeme! Nyní jsou na vrcholu lesky na rty – barevné a bezbarvé. Co hovoří v jejich prospěch? Jsou velmi jednoduché v aplikaci a vypadají navíc krásně. Kosmetické společnosti již tento trend sledují – Rihanna ve své kosmetické řadě šla o krok dál, její lesk na rty svítí z dálky.

Vybrali jsme pro Vás to nejlepší z aktuální nabídky nejcennějších lesků na rty

v třpytivém provedení dokonce jsou odolné vůči vodě vhodných na zimu, jež opravdu fungují.

Author

test test