Bismuth Lab Blog

Bismuth Lab

Představíme Vám bismut. Pokud jste o něm nikdy neslyšeli, je načase to doběhnout! A věřte mi, je to něco výjimečného! Začněme krátkou dávkou bismutové hypnózy.

Dovolte, abychom Vám představili naši novinku na trhu: jde o bismut.

Pokud jste o něm nikdy neslyšeli, je na čase to doběhnout!

Samotný název, bismut, pochází z poloviny šestnáctého století, ale jeho přesná etymologie není známa. Bismut je jedním z prvních kovů, které byly objeveny a určitě je jedním z nejzajímavějších a jedinečných kovů. Je to kov s neobvyklými a jedinečnými vlastnostmi – vyhřívaný do vysokých teplot, tavený a pak při chlazení se mění na duhové, hypnotizující krystaly.

Tak vypadá bismut v surové verzi.

Bismuth Lab_Blog

A najednou se stává magií

Transformace tohoto zdánlivě vypadajícího kovu nám připomíná, že stejně jako bismut, to právě výzvy a potíže se přičiňují k tomu, že se stáváme naší lepší verzí. Dá se také říci, že bismut je jakýmsi druhem Ošklivého Káčátka mezi kovy.

Bismuth Lab je šperkové studio, které nyní nabízí své produkty v České republice díky spolupráci s online obchodem Miss Eco. V laboratoři Bismuth jakož i v přírodě není možné nalézt dvě identické bismutové krystaly – díky našim zkušenostem máme určitý vliv na tvar a barvu krystalu, ale jeho konečný tvar je určen samotným kovem.

V závislosti na stylu a individuálních preferencí našich zákazníků ručně topíme, chladíme a leštíme tyto překrásné bismutové krystaly.

Používáme nejvyšší kvality stříbro, které přirozeně doplňuje opalizující bismut a zajišťuje pohodlí při používání. Naše nabídka zahrnuje prsteny, náušnice, náhrdelníky a manžetové knoflíčky. Přijímáme i individuální objednávky.

Bismuth Lab Logo Miss Eco CZ

Architekt ve dne, v noci klenotník. Bartek Winnicki světoznámé společnosti Bismuth Lab čerpá nejsilnější inspirace z jeho architektonických zkušeností, fascinuje se geometrickými liniemi a komplikovanými formami. Celý svůj volný čas věnuje rozvoji a zkoumání nových šperkařských technik a především se specializuje v získání zeleného odstínu bismutu.

Autor

Miss Eco

Related Post