5-NEJLEPŠÍCH-VĚCÍ-KTERÉ-MUSÍTE-POZNAT-O-ŘASÁCH-Miss-Eco

5 Nejlepších Věcí, Které Musíte Poznat O Řasách

Nová technologie prodlužuje řasy třikrát rychleji

Inovační biochemická kosmetická léčba řas vyvinula vzorec kondicionéru, jehož účinnost byla založena na působení inteligentních nanopeptidů a molekul aminokyselin. Tyto přísady v kombinaci s vysoce koncentrovanými rostlinnými extrakty aktivně stimulují růst řas, jich posilují a zesilují.

5 NEJLEPŠÍCH VĚCÍ, KTERÉ MUSÍTE POZNAT O ŘASÁCH

1. Řasy Vám dokáží velmi efektivním způsobem otevřít oko, zintenzivnit a vyčarovat svůdný pohled a přitom stále působit velmi přirozeně.

2. Je třeba zdůraznit, že v současnosti jsou již dostupné účinné séra na obnovu řas, a složení těchto přípravků jsou 100% přirozené, díky čemuž séra nezpůsobují alergie, nedráždí pokožku a nezpůsobují změnu barvy, jsou bezpečné pro oči. Lze je použít i osobám, které nosí brýle a kontaktní čočky.

3. Hluboce vyživují a posilují vlasové folikuly, což zajišťuje jejich optimální zakotvení v pokožce. Kromě toho zabraňují jejich vypadnutí a stimulují růst nových řas.

4. Obsahují pouze patentované směsi enzymů EPM, vyvinuté jen na podporu řas nebo obočí, jsou dermatologicky a oftalmologicky testované.
5. Získáváte nejen krásné hluboko černé – lesklé a zdravé – dokonale vytočené řasy, ale budou to i Vaše vlastní řasy, které se navíc stanou Vaší estetickou pýchou a největší potěchou.

Author

test test