3-tipy-jak-získat-přirozené-husté-zvýrazněné-obočí-Miss-Eco

3 tipy, jak získat přirozené husté zvýrazněné obočí

Esem z rukávu je i krásné obočí

Obočí bylo donedávna nejpřeceňovanější částí obličeje, ale v současnosti je nedílnou součástí péče o přirozený vzhled. Je jasně viditelný odkazem vizáže přirozené ženskosti.

3 tipy, jak získat přirozené husté zvýrazněné obočí

1. Pokud si chcete dodatečně zvýraznit obočí můžete si ho snadno dokreslit či zvýraznit tužkou nebo matnými stíny. Volte odstín podle barvy Vašich očí, vlasů, pleti a přihlédněte i k aktuálnímu líčení. Tužku i stíny rozmažte do ztracena.

2. K tváři se nejvíce hodí tvar obočí, které narostlo přirozeně, můžete si ho jen upravit např. vytrhat pouze chloupky, které rostou mimo hlavní oblouk obočí. Na vytrhání si pořiďte kvalitní pinzetu s ostrými hroty, aby chloupky nepreklzávali. Vypněte palcem a ukazováčkem pokožku a chloupky vytrhávejte po směru jejich růstu.

3. Pokud i Vy máte prořídlé obočí, z různých příčin jako např. ve Vašem těle probíhají hormonální změny pod vlivem antikoncepce nebo přechodu, máte často stres, vedete nesprávný styl života, nebo máte prostě jen jemné jasné obočí. V dnešní době je možné použít k obnovení a ztmavení obočí speciálně séra pro růst a zahuštění řas a obočí. Mezi ty naúčinnejšie patří přírodní sérum bez konzervantů Nanolash, nebo Sérum na růst řas ® GigaLash, které je přírodním sérum bez konzervantů (parabenů), jehož účinek je prokázán klinickými studiemi.

Author

test test